Zakończenie roku szkolnego klas 3

25 czerwca 2015 roku na uroczystym apelu podsumowaliśmy rok szkolny 2014/2015. Był to jednocześnie czas pożegnania klas trzecich, które od września rozpoczynają nowy etap edukacyjny w naszej szkole:

klasa 3A- wychowawczyni pani Małgorzata Marek- Konopska

klasa 3B- wychowawczyni pani Ewelina Gałkowska

klasa 3C- wychowawczyni pani Danuta Konieczna

Na apelu każdy uczeń został doceniony i nagrodzony plakietką za swoje wiadomości i umiejętności w różnych dziedzinach. Byli więc: uczniowie wzorowi i uczniowie na medal. Dołączyli do nich mistrzowie pisania, czytania i ortografii, świetni sportowcy, artyści oraz miłośnicy przyrody. Nagrodziliśmy super koleżanki i super kolegów. Apel ubogacili swoimi występami:

Jan Tokarczyk- uczeń klasy 2A, pianino

Błażej Obuchowski- uczeń klasy 2C, akordeon

Patryk Topolnicki- uczeń klasy 5C, pianino

Pani Elżbieta Lisiecka podsumowała czytelnictwo w roku szkolnym 2014/2015 w klasach 1-3. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Kamila Rędzia z klasy 3B. Drugie miejsce zajął uczeń Dominik Ławrynowicz z klasy 3A. Pani Maria Czajkowska i pan Paweł Wróblewski podsumowali Szkolna Ligę Pływacką klas 3. Były nagrody i dyplomy. Z rąk Pani Dyrektor podziękowania otrzymali Rodzice, którzy wspierali nas przez 3 lata angażując się w życie klasy i szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Buciuto pogratulowała wszystkim sukcesów oraz przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Nasz uroczysty apel prowadziła pani Beata Burdzy. Dziękujemy!Uśmiech                                     
Pożegnalną piosenkę pt: „Razem z Polą i Oskarem” wspólnie zaśpiewali uczniowie klasy 3A, 3B, 3C.                                                                                        
  Do zobaczenia po wakacjach już w klasie czwartej!!! UśmiechUśmiechMrugnięcie