Wiosenny Mini Playback Show 2016

WIOSENNY MINI PLAYBACK SHOW 2016

Było głośno, kolorowo i radośnie. 1 kwietnia 2016 r. naszą szkołę odwiedziły polscy i zagraniczni artyści sceny muzycznej, a właściwie ich mocno odmłodzone wcielenia, aby wystąpić na najbardziej światowej imprezie w naszym mieście tego dnia, czyli muzycznym konkursie pn. Wiosenny Mini Playback Show. Soliści i zespoły reprezentujące poszczególne klasy w dwóch kategoriach (klasy 0-3 i klasy 4-6) przygotowały i zaprezentowały swoje występy, polegające na naśladowaniu oryginalnych wykonawców.Każdy z uczestników wykazał się znajomością piosenek oraz zdolnościami tanecznymi. Wybór najlepszych występów okazał się nie lada wyzwaniem dla jury, gdyż poziom był bardzo wyrównany. Oceniano: choreografię, dobór repertuaru, wizerunek sceniczny, a także ogólne wrażenia artystyczne. Po obejrzeniu 32 prezentacji jury w składzie: Aleksandra Piotrowska, Izabela Borkowska, s. Agnieszka Bąk, Joanna Małdrzkowska, Bożena Jankowska postanowiło przyznać nagrody (platynowe, złote i srebrne płyty), ufundowane przez Stowarzyszenie ZINTEGROWANI, przygotowane z wielką starannością przez panią Beatę Burdzy. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom w ramach uznania za swoje świetnie przygotowane prezentacje.
W przerwie na wiosennej scenie wystąpili specjalni goście. Zaskoczyła nas Majka Jeżowska ze swoim tanecznym zespołem (rodzice uczniów z klasy 2b), która w swoim stylu porwała całą publiczność do zabawy. Odwiedzili nas również artyści, którzy swoimi występami przybliżyli idoli swoich rodziców i nauczycieli – Romina Power i Albano (pani Danuta Konieczna i pan Marcin Filozof), Cher (pani Izabela Adamowska), Małgorzata Ostrowska z zespołu Lombard (pani Iwona Meller) , Beata Kozidrak z zespołu Bajm (pani Marzena Kata).
Atmosfera tego dnia w szkole była naprawdę gorąca. Jak na prawdziwym koncercie nie zabrakło profesjonalnych ochroniarzy, paparazzi, „ścianki" do fotografowania gwiazd. Nie brakowało również czerwonego dywanu, na którym dumnie prezentowali się nasi artyści. A o to wszystko zadbała pani Ada Burdzy. Fotorelacja z całej imprezy to zasługa pani Grażyny Michalik-Wojtukiewicz i Katarzyny Mańkowskiej. Oprawą muzyczną zaś zajął się nasz szkolny DJ pan Marcin Filozof, a imprezę poprowadziły konferansjerki w składzie: psychoterapeutka szkolna Iwona Meller i szkolna pedagog Marzena Kata, która była inicjatorką tego wydarzenia.
Serdeczne podziękowania składamy również pani Marlenie Tyc za wykonanie przepięknych makijaży naszym uczestnikom. Dziękujemy również wszystkim, bez których bezinteresownej pomocy niemożliwe byłoby zorganizowanie tego wydarzenia: panu Pawłowi Czaplińskiemu, Wojciechowi Dobrołowiczowi, Robertowi Gruszeckiemu.
Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie !!!
Mamy nadzieję, że uczniowie już zaczynają zbierać pomysły na przyszłoroczny Wiosenny Mini Playback Show.

Poniżej przedstawiamy pełne wyniki konkursu:
Kategoria klas 0-3
Ilona Woźniak
Hanna Zwolak, Laura Pająk, Wiktoria Wurszt, Zofia Latus
Vanessa Nowacka
Maja Szczech
Ola Starczewska
Kategoria klas 4-6
Zuzanna Migdał
Michalina Maligrant
Weronika Piekarek, Oliwia Michalik, Małgorzata Durak
Oliwia Urbanowicz, Martyna Migdał, Inka Staszak