XIV RODZINNy DEKANALNY I POWIATOWY KONKURS WIELKANOCNY

7 kwietnia 2016r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, spotkali się laureaci XIV Rodzinnego, Dekanalnego i Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. Zaproszeni goście: Z-ca Burmistrza Miasta Zgorzelec Radosław Baranowski, Ksiądz Dziekan Maciej Wesołowski oraz Pani Małgorzata Dzięcielska, reprezentująca Wójta Gminy Wiejskiej Zgorzelec Piotra Machaj, wręczyli nagrody autorom wyróżnionych prac.  W konkursie wzięło udział 18 szkół i przedszkoli. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 7 kategoriach. Dziękujemy naszym sponsorom: Panu Rafałowi Gronicz- Burmistrzowi Miasta Zgorzelec, Panu Piotrowi Machaj- Wójtowi Gminy Wiejskiej Zgorzelec oraz Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu.Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i juz czekamy na jubileuszowy XV Rodzinny, Dekanalny i Powiatowy Konkurs Wielkanocny. Zapraszamy do galerii.