Pamiętamy- Co dla mnie znaczy Polska?

10 listpoda 2016 r. w naszej szkole odbyły sie uroczyste apele klas I-III i IV-VI poświęcone najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu. Apele z okazji Święta Niepodległości w jego 98 rocznicę przygotowali uczniowie i nauczyciele. Na początku uczestnicy koła teatralnego pod kierunkiem pani Elżbiety Góreckiej przygotowali lekcję patriotyczną podczas,  której próbowali odpowiedzieć na pytanie- Co znaczy dla mnie Polska? Następnie uczennice koła muzycznego pod kierunkiem pani Izabeli Borkowskiej zaśpiewały piękne pieśni patriotyczne. Tegoroczną niespodzianką było klasowe śpiewanie pieśni patriotycznych przez uczniów klas IV-VI.
Pani  Dyrektor Jadwiga Barbara Buciuto podziękowała organizatorom za wspaniałą i w prosty sposób przekazaną wiedzę dotyczącą historii naszej Ojczyzny. Pochwaliła też uczniów, którzy zachowali się godnie podczas uroczystości.
Dziękujemy organizatorom pani Beacie Burdzy, pani Izabeli Borkowskiej, pani Izabeli Adamowskiej, pani Joannie Małdrzykowskiej, panu Marcinowi Filozofowi oraz społeczności szkolnej.