Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA

W dniu dzisiejszym tj 8 maja 2017 na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA. Zawody rozpoczęły się od sztafet 4x100m - dziewczyny były bardzo blisko zdobycia brązowego medalu jednak ekipa z Osieka Łużyckiego była minimalnie lepsza; nasi "panowie" również wypadli w sztafetach bardzo dobrze. Asia Pilny z VI b próbowała "wyskakać" brąz i tutaj zaważyły o niepowodzeniu centymetry i "skupienie", w tym samym czasie Obuchowski Konrad z kl. VI c pobił swój rekord i w pchnięciu kulą zajął I miejsce!!! Podczas gdy Kacper Marek skakał wzwyż i z wynikiem 140cm (rekord życiowy) osiągnął II miejsce, dziewczyny biegały na 300m. Bardzo dobrze pobiegła Natalia Gogalińska z kl. V c, która uplasowała się na II miejscu, dobrze również pobiegła Małgorzata Mazur z kl. VI c, która zajęła VI miejsce (tu również zdecydowały ułamki sekundy!!!). Wśród chłopców najwyżej uplasował się Damian Ramulewicz z kl. VI c zajął 4 miejsce, bardzo dobrze pobiegł również Piotr Ławrynowicz, bo "wybiegał" sobie 7 miejsce. Na dystansie 600m z naszej szkoły biegły dwie zawodniczki i tutaj też udało się zdobyć srebrny medal, a wywalczyła go Alicja Holy z kl. VI c.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

Opiekunowie: Danuta Śliwińska i Marcin Filozof