Współraca polsko-niemiecka klas 4a i 4b

25.10.2017  i 28.09.2017 . uczniowie klasy 4 a i b uczestniczyli w zajęciach polsko- niemieckich  w szkole partnerskiej Freie Evangelische Grundschule w Górlitz. Tym razem tematem zajęć był Mój kraj- Mein Land oraz Ich mag Sport-Lubię sport. Uczniowie podzieleni na grupy, wspólnie z niemieckimi uczniami pracowali nad zadaniami polsko-niemieckimi, tworzyli wspólne prace na temat swoich  krajów oraz dyscyplin sportowych . Druga grupa miała zajęcia sportowe, podczas których grali i bawili się z niemieckimi partnerami. Po wspólnym śniadaniu grupy wymieniły się i brali udział w zabawach i projektach językowych. Zabawa była wspaniała ale nadszedł czas pożegnania. Kolejne spotkanie z naszymi niemieckimi partnerami dopiero w lutym 2018.

Poniedziałek, 2017-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana