SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE KLAS 2

Dnia 30 listopada  2017 odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas 2 dotyczące szkodliwości palenia tytoniu i zażywania  środków odurzających – narkotyków. Spotkanie przygotowali uczniowie klasy 2d. Uczniowie przygotowali 2 prezentacje: Konrad Wachowicz – prezentacja –,, Narkotyki „oraz Hanna Kukuć, Wiktoria Leja, Małgorzata Pusiak, Zuzanna Migdał- ,,Szkodliwość palenia tytoniu.” . Kacper Górecki przedstawił historię tytoniu oraz krótkie ciekawostki dotyczące palenia przedstawiła grupa 10 uczniów. W przygotowanie spotkania zaangażowana była większość klasy 70 %. Na spotkanie zostały zaproszone Panie z Sanepidu – p. Maria Podolska i Grażyna Niedziela. Na koniec spotkania młodzież mogła sprawdzić jak czuje się człowiek od wpływem alkoholu i narkotyków- do dyspozycji były narkogogle i alkogogle.
Wychowawca klasy 2d- Krystyna Pogłódek

Poniedziałek, 2017-12-18