AKCJA „SZYJEMY DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH”

Dnia 20 grudnia 2017 roku została wysłana pierwsza paczka dla potrzebujących dzieci w ramach akcji „Szyjemy dla dzieci z oddziałów szpitalnych”. Dziękujemy uczniom i rodzicom oraz innym osobom, które zaangażowały się i przyniosły materiał oraz uszyte już potrzebne rzeczy. Wysłanych zostało 19 poszewek na jaśki, aż 164 woreczków na broviaki, 33 chusty na głowę oraz 13 kotków – przytulanek, 9 poduszeczek i 6 czapeczek dla wcześniaków. Szkolnym koordynatorem tej akcji jest Pani Renata Andrzejewska przy pomocy Pani Anny Górniak.

Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy aby następnym razem móc wysłać jeszcze więcej.  Zbieramy tkaninę bawełnianą, tkaninę minky, tkaninę dzianinową, tzw. dresówkę, sznurek bawełniany, kulkę silikonową itp.

Poniedziałek, 2018-06-18

Imieniny: Elżbiety, Marka