Zabawa karnawałowa

W dniu 11.01.2018 r. w naszej szkole odbyła się  Zabawa Karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W Zabawie uczestniczyło ponad 80 uczniów z klas 6 i 7 szkoły podstawowej oraz z klas gimnazjalnych.

Organizatorzy zebrali się o godz. 16:00, aby przygotować stanowiska: sprzedaż biletów oraz kawiarenkę.

Uczniowie, którzy najbardziej zaangażowali się w przygotowania zabawy to: Klaudia Kociemba, Zuzanna Marciszyn, Aleksandra Szymkowiak, Filip Dyka, Szymon Stefaniak, Dawid Jackiewicz i Gaspar Błaszczyk.

Warto też wyróżnić uczniów, którzy zaopatrzyli  kawiarenkę w przepyszne ciasta byli to: Marta Stankiewicz, Małgorzata Durak, Margarita Sieradzka, Konrad Krzywonos, Kacper Kunicki oraz.Kacper Górecki.

Muzykę i światła laserowe zapewnił  DJ - pan Czesław, który jak zwykle trafił w muzyczne gusta naszej młodzieży. Podczas Zabawy zostały wyróżnione przebrane osoby, biorąc udział w losowaniu słodkich upominków.  Zabawa zakończyła się o 20:00.

Agnieszka Gryganiec

Poniedziałek, 2018-07-23