Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

XVI Rodzinno - Dekanalny i Powiatowy Konkurs Wielkanocny

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu,  w tym roku, tradycyjnie, od szesnastu lat, była organizatorem  RODZINNEGO- DEKANALNEGO I POWIATOWEGO - KONKURSU WIELKANOCNEGO.22.03.2018 r. rozstrzygnięto Konkurs i wyniki prezentują się następująco:

Protokół z rozstrzygnięcia

XVI Rodzinnego - Dekanalnego i Powiatowego -

Konkursu Wielkanocnego

 

Do Konkursu przystąpiły:

  1. Przedszkole Publiczne nr  9 w Zgorzelcu
  2. Przedszkole Niepubliczne nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu
  3. Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Zgorzelcu
  4. Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Zgorzelcu
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu
  7. Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu
  8. Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu
  9. Łużycka Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu
  10. Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus” w Zgorzelcu
  11. Szkoła Podstawowa w Łagowie
  12. Szkoła Podstawowa w Trójcy
  13. Szkoła Podstawowa w Osieku Łużyckim
  14. Szkoła Podstawowa w Jerzmankach
  15. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. J. Korczaka w Zgorzelcu

 

W poszczególnych kategoriach Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia dla:

 

oddziały „0” i przedszkola - prace dowolne

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Oddział:

 

Szkoła:

I

Milena Marek

4 latka

Przedszkole Niepubliczne nr 4 w Zgorzelcu

II

Maja Bilińska

6 lat

Przedszkole Niepubliczne nr 4 w Zgorzelcu

III

Marcel Sawicki

6 lat

Przedszkole Publiczne nr  9 w Zgorzelcu

I wyr.

Grupa „SÓWKI”

gr. IV

Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka”

II wyr.

Tymoteusz Bem

„0” A

Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Zgorzelcu

III wyr.

Klaudia Kobes

„0”

Szkoła Podstawowa w Trójcy

 

 

klasy I - III  pisanki

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Aleksandra Jaguś

2

Szkoła Podstawowa w Łagowie

II

Jakub Kaczmarek

1b

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

III

Sara Konsur

1a

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

IV

Filip Sawicki

1

Szkoła Podstawowa w Łagowie

I wyr.

Filip Morawski

1c

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu

II wyr.

Praca nr 26

 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

III wyr.

Amelia Korycka

3b

Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus” w Zgorzelcu

IV wyr.

Krzysztof  Łapuszyński

3b

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

IV wyr.

Igor Filipowicz

3c

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

 

 

 

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Jan Lisowski

3

Szkoła Podstawowa w Osieku Łużyckim

II

Malwina Stępień

1b

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

III

Amelia Szarata

3b

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

III

Filip Ćwiok

3a

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

I wyr.

Szymon Zelkowski

1

Szkoła Podstawowa w Łagowie

II wyr.

Anna Wojtków

1

Szkoła Podstawowa w Łagowie

III wyr.

Julia Bogócka

1c

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

 

 

klasy IV - VI  pisanki

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Walter Nowak

4e

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

II

Kamil Nieściorowicz

6

Szkoła Podstawowa w Jerzmankach

III

Aleksandra Krajewska

6b

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

III

Nowak Wiktor

4e

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

IV

Amelia Radawiec

6

Szkoła Podstawowa w Osieku Łużyckim

I wyr.

Szymon Kietla

4b

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

II wyr.

Dorian Góral

5b

Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu

III wyr.

Wiktoria Wiśniewska

6b

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

IV wyr.

Nolbert Solarz

5b

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu

 

 

klas IV - VI  baranki wielkanocne

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Nina Kostanecka

4a

Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu

II

Paweł Sułkowski

6d

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

III

Anna Durasiewicz

5a

Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus” w Zgorzelcu

IV

Milena Staroń

5b

Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu

I wyr.

Jarosław Maciocha

6d

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

II wyr.

Natalia Nowak

4c

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu

III wyr.

Lena Laddach

4b

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu

IV wyr.

Amelia Kołodko

4

Szkoła Podstawowa w Łagowie

 

 

klasy VII i gimnazja - pisanki

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Julia Ignyś

7b

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

II

Antoni Bil

7a

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

III

Aleksandra Sabat

3 Gim.

Szkoła Podstawowa w Jerzmankach

 

 

klasy VII i gimnazja – stroiki

 

Przyznane

miejsce:

Imię i nazwisko

autora nagrodzonej pracy:

 

Klasa:

 

Szkoła:

I

Paulina Michałowska

7c

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

II

Paulina Jarosławska

3c Gim.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu

III

Dominika Wyrzykowska

3a Gim.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

Skład Komisji Konkursowej:

  1. Pan Radosław Baranowski
  2. Ks. Dziekan Maciej Wesołowski
  3. Ks. Wicedziekan Marian Oleksy
  4. Pani Małgorzata Dzięcielska
  5. Pani Jolanta Mały
  6. Pani Kinga Chuda-Jaworska
  7. Pani Mariola Osińska
  8. Pani Agnieszka Dworzyńska
  9. Pani Iwona Warchoł
  10. Pani Barbara Andrzejak
  11. Pani Joanna Pal
  12. Pani Beata Poręba

 

Nagrodę imienia Tomasza Brudniaka, Kapituła Konkursowa w składzie:

       1.  Ks. Wicedziekan Marian Oleksy  - Proboszcz Parafii p.w. Jana Chrzciciela w Zgorzelcu

       2.  Pan Radosław Baranowski - Zastępca Burmistrza Miasta Zgorzelec

       3.  Pani Jolanta Mały - Skarbnik Powiatu Zgorzeleckiego

 

przyznała:

Aleksandrze Krajewskiej, uczennicy klasy 6b,  Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu,  za pracę - pisanka wielkanocna.

 12 kwietnia 2018 r., o godz. 1000, w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  w Zgorzelcu, ul. E. Orzeszkowej 60, w auli – II piętro,

odbędzie się wręczenie nagród laureatom tegorocznego Konkursu Wielkanocnego. Wszystkim uczestnikom Konkursu, ich rodzinom, dziękujemy za stworzenie przepięknych rękodzieł. Każda praca była przez nas, organizatorów i Komisję Konkursową, przez zwiedzających wystawę pokonkursową, zauważona i podziwiana. Laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy i czekamy na nowe pomysły za rok!



Kalendarium

Czwartek, 2018-07-19

Imieniny: Alfreny, Rufina

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1572912
  • Do końca roku: 165 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Ilosc zapytan : 149