Szkolne Dni Bezpieczeństwa Cyfrowego

Dzisiaj w naszej szkole odbywały się Szkolne Dni Bezpieczeństwa Cyfrowego - wydarzenie edukacyjno-informacyjne prowadzone przez Edukatora Bezpieczeństwa Cyfrowego Panią Małgorzatę Walczak. Zajęcia odbywały się w ramach ogólnopolskiego projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Nasza szkoła znalazła się w gronie 2200 szkół z całej Polski.

Najpierw w auli naszej szkoły przeprowadzona została prelekcja dla klas VI, VII SP i II klas G
Potem trzy wybrane klasy miały zajęcia w formie warsztatów, na temat jak chronić swój wizerunek w sieci.
Na koniec dyrekcja szkoły raz z całym gronem pedagogicznym odbyła szkolenie, bo ważna jest  świadomość nas nauczycieli jak ustrzec Was przed zagrożeniami Internetu.
Mam nadzieję, że dzień dzisiejszy przyczyni się do zwiększenia Waszej wiedzy na temat jak bezpiecznie korzystać z Internetu
Joanna Mielnik

Wtorek, 2018-09-25