Przyszłe pierwszaki w naszej szkole!

5 czerwca 2018r. naszą szkołę odwiedzili przyszli uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi rodzicami. Pani dyrektor Kinga Chuda- Jaworska oraz pani wicedyrektor Violetta Szymczak zaprosiły rodziców do sali gimnastycznej, gdzie wysłuchali ważnych informacji dotyczących funkcjonowania naszej placówki. Następnie pedagog szkolny pani Marzena Kata wygłosiła prelekcję na temat „Gotowość szkolna- przygotowanie uczniów klas pierwszych do nauki w szkole”. W tym czasie na przyszłych pierwszaków czekały liczne niespodzianki. Dzieci mogły poczuć się prawdziwymi uczniami. Nauczyciele klas 1-3 zaprosili dzieci do zabawy. Były zagadki, zabawa z chustą, zaczarowany świat liter i figur geometrycznych oraz kącik malarski. Atrakcją okazała się zabawa z tablicą multimedialną i mały teatrzyk. Na koniec czekały na dzieci słodkie niespodzianki.
Teraz spotkamy się we wrześniu! Czekamy na Was!