APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela, to okazja do wyrażenia pamięci i złożenia podziękowań dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. O tym święcie nie zapomnieli uczniowie naszej szkoły, którzy w odświętnych strojach wzięli liczny udział w uroczystej akademii przygotowanej przez nowo wybrany „mały” Samorząd Uczniowski, pod czujną opieką p. Elżbiety Iwanowskiej. Na ręce Dyrektor SP 2 – p. Kingi Chudej-Jaworskiej uczniowie przekazali wiązankę kwiatów wraz z życzeniami dla wszystkich nauczycieli pracujących w szkole. Dzieci nie zapomniały także o naszej pielęgniarce – p. Bożenie Rożek oraz o wszystkich pracownikach obsługi, którzy dbają o czysty i estetyczny wygląd szkoły. Na zakończenie odbyła się krótka część artystyczna, były wiersze i piosenki w oprawie muzycznej, przygotowanej przez p. Izabelę Borkowską. Szczególne podziękowania należą się p. Dorocie Bieleckiej za przepiękną dekorację. Zapraszamy do galerii.

Czwartek, 2018-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii