Podziękowanie za kolejny SŁODKI PONIEDZIAŁEK

9 listopada w szkole przy ul. Orzeszkowej odbył się już IV SŁODKI PONIEDZIAŁEK. Ciasta i słodkie pyszności przygotowały klasy 6c, 6d SP. Swoimi słodkimi wypiekami zaspokoiły potrzeby naszych szkolnych łasuchów, za co im i ich rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy. Ciasta były przepyszne i wszystkie zostały sprzedane w ciągu jednej przerwy.

Bardzo dziękujemy też uczniom z klasy 6a, 8b SP i 3b gimnazjum oraz ich rodzicom za słodkie pyszności przyniesione w dniu 29 października na III SŁODKI PONIEDZIAŁEK. Przepraszamy, że te podziękowania zamieszczamy z lekkim opóźnieniem. Wypieki były wówczas również przepyszne i bardzo szybko zostały sprzedane.

Na V SŁODKI PONIEDZIAŁEK zapraszamy już za 2 tygodnie, 3 grudnia, podczas którego będzie można spróbować wypieków przyniesionych przez uczniów z klasy 7a, 7b SP i 3c gimnazjum.