Akcja Góra Grosza

Już po raz 19 rozpoczyna się coroczna wielka akcja zbierania monet pod nazwą Góra Grosza, organizowana przez Towarzystwo "Nasz Dom".

Kolejna, XIX edycja, trwa od 26.11.2018 r. do 02.01.2019 r.

To akcja, która łączy pokolenia!

Zebrane pieniądze przekażemyna pomoc dla najbardziejpotrzebujących dzieci, którenie wychowują się w swojej rodzinie.

Góra Grosza to także zakup rzeczy codziennego użytku czy przedmiotów dla dzieci. To wsparcie w remontach, a także bezpośrednia pomoc specjalistyczna dla dzieci i ich rodzin. Fundusz Góra Grosza pomaga również rozwijać talenty, pasje i zainteresowania podopiecznych placówek opiekuńczych. Pozyskane środki pozwalają tworzyć programy dla młodzieży, która w niedalekiej przyszłości opuści mury domów dziecka czy rodzin zastępczych. Daje dzieciom i nastolatkom siłę, energię i moc!

To dzięki Waszej ofiarności można tak wiele zrobić dla innych, dla których los nie zawsze był łaskawy.

Akcję w szkole przy ul.Orzeszkowej prowadzi Pani Monika Olczak,  natomiastw szkole przy ul. Reymonta - Pani Magdalena Daśko.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU:)

Katarzyna Mańkowska