MIKOŁAJKI KLASY 4a i 4b

Grudzień to czas magiczny, w końcu w tym miesiącu są uwielbiane przez wszystkie dzieci MIKOŁAJKI!

6 grudnia klasa 4a i 4b, wraz ze wszystkimi innymi klasami ze szkoły przy ul. Reymonta, wzięła udział w festynie "Mikołajki na sportowo". Dzieci zajadały ciasta, brały udział w loteriach fantowych, a następnie, w swoich klasach, zajęły się rozpakowywaniem prezentów od Mikołaja oraz strojeniem choinek. Ale to nie były wszystkie grudniowe atrakcje tych klas.

Dnia 13 grudnia pojechały one na MIKOŁAJKOWĄ wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie wyskakali się w Parku Trampolin JumpWorld, a następnie zwiedzili wystawę Hydropolis. Oczywiście, pomiędzy tymi dwoma atrakcjami, nie mogło zabraknąć wizyty w Mc'Donaldzie, aby zapełnić puste brzuszki :)

Paulina Gierwatowska