ZAWODY POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO „O PUCHAR WICEPREZESA ZO ds. MŁODZIEŻY” .

W niedzielę 13.01.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu odbyły się zawody teoretyczno-sprawnościowe Polskiego Związku Wędkarskiego Okręgu Jelenia Góra  „O Puchar Wiceprezesa ZO ds. młodzieży”.  Zawody składały się z części teoretycznej (test wiedzy o wędkowaniu) oraz sprawnościowej (rzuty do celu). Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce, konkurując między innymi ze szkółkami wędkarskimi z Bogatyni, Lubawki, Lwówka Śląskiego czy Kamiennej Góry. Jest to kolejny sukces uczniów szkółki wędkarskiej „Esox”, której opiekunem jest Pan Adam Rebiger. Szkółkę „Esox” reprezentowali: Hubert Kapkowicz, Tomasz Dębkowski, Piotr Ławrynowicz , Kacper Grałek, Paskal Pegen, Michał Sułkowski, Jakub Jaworski oraz Kacper Filozof.

Gratulujemy!

Marcin Filozof