Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+2019

Duży sukces naszych czwartoklasistek!

W niedzielę 24 lutego 2019 r. dziewczynki z klasy 4a sportowej: Laura Michalak, Olga Śliwińska oraz Maja Zagajewska zagrały w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport 2019, które odbyły się w Miękini. Droga do sukcesu była długa i bardzo ciężka. W pierwszej fazie turnieju miały bardzo trudnych przeciwników z miast o tradycjach siatkarskich jak Wrocław, Kamienna Góra czy Wałbrzych. Udało się wywalczyć 2 miejsce i przejść do dalszego etapu rozgrywek i tutaj nasze dziewczyny zrobiły ogromną niespodziankę:) Pokonały gospodarzy oraz zespół z Lubinia, uległy jedynie Wałbrzychowi (po zaciętej walce), co wystarczyło, aby wygrać w grupie i grać o miejsca 1-8 w turnieju. Niestety, musiałyśmy uznać przewagę naszych przeciwniczek z Radkowa (zwyciężczyń turnieju) oraz z Brzegu Dolnego i Kamiennej Góry. Ostatecznie nasze dziewczyny uplasowały się na 7 miejscu na 78 zespołów startujących. Brawo dziewczyny!