PÓŁFINAŁ XV KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I EUROREGIONU NYSA „UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ”.

Dnia 22 marca 2019 r. w Jeleniej Górze odbył się półfinał XV Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa pt. „Uczę się bezpiecznie żyć”. Naszą szkołę reprezentowała Małgosia Mazur, uczennica klasy 8b. Na sześciu stacjach, przygotowanych przez organizatorów, trzeba było wykazać się bardzo rozległą wiedzą na temat bezpieczeństwa w życiu codziennym, ekologii oraz znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy. Małgosia miała bardzo dużą konkurencję. W jej kategorii wiekowej startowało 26 osób, a pytania były bardzo szczegółowe. Nasza uczennica wykazała się rozległą wiedzą i bardzo pewnie wykonywała zadania praktyczne na konkursowych stacjach. Ostatecznie Małgosia zajęła 5 miejsce, czego jej serdecznie GRATULUJEMY!!!

Krystyna Cichocka