KONKURS "NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ"

Zapraszamy uczniów do udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Konkurs polega na zaprojektowaniu opakowania na najbardziej niezwykłą herbatę świata-Przylądek Nadziei. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 15 lat. Szczegółowe informacje oraz siatkę opakowania i kartę zgłoszeniową można uzyskać przy ul. Orzeszkowej od Pani psycholog - Katarzyny Szczygieł i Pani pedagog - Marzeny Kata, natomiast przy ul. Reymonta od Pani pedagog - Anny Górniak. Informacje o konkursie można przeczytać także na stronie: www.naratunek.org/herbacianykonkurs/.
    Do wygrania bilet do Energylandii dla dwóch osób oraz zestawy plastyka. Prace konkursowe należy złożyć do przyszłego poniedziałku (27.05) u wymienionych osób.