DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PRZY UL. ORZESZKOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kółko teatralne, muzyczne oraz taneczne, pod nadzorem Pani Katarzyny Mańkowskiej, Pani Izabeli Borkowskiej oraz Pani Danuty Śliwińskiej, przygotowało apel. Uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem i chęcią do stworzenia wspólnego projektu. Aktorzy w dwóch typach scenek pokazali,  jak szkoła wyglądała w dawnych czasach, a jak wygląda teraz. Dzięki aktorom, uczniowie oraz nauczyciele mogli zobaczyć, jak postrzegani są nauczyciele w oczach uczniów. Na apelu można było wysłuchać czterech pięknie wykonanych piosenek. Jedna z nich była wykonana przy akompaniamencie gitary akustycznej i ukulele. Na koniec apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom w dniu ich święta.

Anna Aftyka, Bianka Zdanowicz, Kinga Szeliga