NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA!!!

Dziś nasi uczniowie z klas 7 i 8 rozpoczęli dzień nietypowym spotkaniem z wyjątkowymi gośćmi. Dwaj przyjaciele - raperzy: Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu) dzielili się swoimi doświadczeniami walki z nałogami i szukania miejsca w życiu. Językiem młodzieży w bardzo przystępny sposób przekazali treści edukacyjno-profilaktyczne. Przewodnia myśl projektu, z którym do nas przyjechali, to NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA. Zachęcali, by nie marnować talentów, czasu i relacji. Wskazywali, by żyć wartościami, być sobą, rozwijać się. Z rozmów przeprowadzonych z uczniami wynika, że nasi goście stali się dla nich inspiracją, że warto nad sobą pracować i osiągać zamierzone cele. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci zarówno uczniów, jak i grona pedagogicznego. Dziękujemy uczniom za wzorową postawę. Bęsiu & Dj Yonas WIELKIE DZIĘKI! Spotkanie zostało sfinansowane przez Burmistrza Miasta Zgorzelca w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Marzena Kata, Joanna Małdrzykowska