EUROWEEK KLASY 5A, 5C I 6C

W dniach 2-6 grudnia klasy 5a, 5c i 6c pojechały na warsztaty Euroweek - są to warsztaty językowe prowadzone przez wolontariuszy z różnych zakątków świata. W tym roku uczniowie bawili i uczyli się m.in. z Rodrigo z Meksyku, Thu Thu z Wietnamu, Tomato i Paulem z Indonezji. Poznawaliśmy inne kultury, uczyliśmy się tradycyjnych tańców oraz szlifowaliśmy umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Uczniowie przez 4 dni uczestniczyli w zajęciach od rana do wieczora - nie powtrzymało to ich od aktywnego uczestnictwa w zajęciach, które były prowadzone na najwyższym poziomie - wolontariusze zawsze uśmiechnięci, pomocni i pełni energii. Dodatkową atrakcją był przejazd w ponad 50 osób transportem publicznym - pociągami. Było to dość emocjonujące przeżycie - nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla nauczycieli ;-)

Katarzyna Mańkowska