WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

Dnia 06 grudnia 2019 r. minął termin składania przez uczniów kl. I – IV w szkolnej bibliotece przy ul. Reymonta prac konkursowych. W sumie wpłynęło 8 zakładek, które wszyscy mogli podziwiać na tablicy szkolnego korytarza. Ich twórcami byli: Gałenziok Lena (kl. 4a), Maćków Emilia (kl.2a), Śmigielski Kacper (kl. 2a), Naumchuk Alona (kl.2b), Jastrząb Klaudia (kl.2b), Bilińska Maja (kl. 2b), Malec Ola (kl.2d) oraz Wielgus Kacper (kl.1a). Tuż przed świętami Bożego Narodzenia komisja konkursowa w składzie: p. Alina Czechowska, p. Iwona Meller, p. Magdalena Daśko, p. Ewelina Gałkowska oraz p. Iwona Stawowa oceniła przygotowane zakładki. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce -  Naumchuk Alona z kl. 2b
II miejsce – ex aequo: Malec Ola z kl. 2d oraz Wielgus Kacper z kl. 1a.
    Dnia 09.01.2020r. laureaci otrzymali nagrody w postaci książek i słodkości. Serdecznie gratulujemy.