OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY - MEDITEST

Dnia 31 października 2019 odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na Temat Zdrowia i Jego Ochrony – MEDITEST (wyniki poszczególnych osób w załączniku). Najlepiej test o zdrowiu napisała uczennica z klasy VIIIa - Anna Budnik zajmując 15 miejsce w Polsce i uzyskała wyróżnienie w tym konkursie. W klasach 5-6 najlepiej napisała Julia Stachnik - uczennica klasy VIc – 18 miejsce w konkursie. Pytania konkursowe można zobaczyć na stronie konkursu o zdrowiu - MEDITEST. Uroczyste wręczenie dyplomów dla wszystkich uczestników konkursu Meditest odbędzie się podczas tygodnia zdrowia w maju 2020, w którym podsumowane będą wszystkie konkursy biologiczne, w których uczniowie brali udział. Serdeczne gratulacje.

Organizator szkolny konkursu: Krystyna Pogłodek