II MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Z NASZEJ SZKOŁY NA DOLNYM ŚLĄSKU

W tym roku, ze względu na konieczność dostosowania się do przepisów epidemicznych, Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wyglądał nieco inaczej. W zamian za jedną dużą imprezę, zorganizowane były 4 mniejsze, z których wyniki korespondencyjnie utworzyły klasyfikację końcową finału. Imprezy zostały zorganizowane na pięknych dolnośląskich stadionach w Oleśnicy, Jeleniej Górze, Polkowicach i Legnicy. Nasze szkoła zdecydowała się na start w Jeleniej Górze, gdzie całkowicie zdominowała zawody. Dzięki takiej organizacji finału, wzięło w nim udział 19 reprezentacji szkolnych dziewcząt i 18 reprezentacji chłopców. Niektóre wyniki są bardzo dobre, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę półroczny rozbrat części uczniów ze zorganizowanymi zajęciami ruchowymi. Gratulujemy.