WALENTYNKI W KLASACH 1-3

Dzień Świętego Walentego to okazja do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. W klasach I-III uczniowie wraz z wychowawcami postarali się, aby ten dzień był wyjątkowy. W tym dniu obowiązywał także ubiór w kolorze czerwonym. Każdy mógł wyrazić swoje uczucia, powiedzieć coś miłego osobom, które lubimy, kochamy i szanujemy. Uczniowie podczas zajęć wykonywali walentynkowe laurki, pisali liściki, wycinali czerwone serduszka dla swoich sympatii i przyjaciół. Uśmiech na twarzy dzieci świadczył o tym, że otrzymane w tym dniu walentynki i ciepłe słowa, sprawiły im wiele radości i przyjemności. „Miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie, wiec starajmy się pamiętać o nich przez cały rok.

Wychowawcy klas I-III