DYKTANDO NA DZIEŃ KOBIET

    Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet. Udział w dyktandzie  jest całkowicie bezpłatny! W jaki sposób jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!Konkurs charakteryzuje się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

   Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00. Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

    Wracając do głównych nagród - do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę produktów premium dla kobiet: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego szyte są w Polsce, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

    Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!