PRZEŁAJE POD CHOJNIKIEM

W sobotę 12 czerwca 2021 r. naszą szkołę w Przełajach pod Chojnikiem reprezentowali uczniowie klasy 6a: Weronika Stankiewicz, Olga Śliwińska oraz Jakub Jaworski. Trasa była wymagająca - był długi podbieg, stromy zbieg. Najlepiej na trasie poradził sobie Jakub, który IV miejsce, przegrał o długość stopy i ostatecznie zajął V miejsce. Z dziewcząt lepiej poradziła sobie Weronika, która pewnie zajęła VI miejsce. Pecha miała Olga, która większość trasy była w pierwszej trójce. Pokonała bardzo ładnie trudne wzniesienie, ale niestety na szczycie, na zakręcie, została popchnięta, a upadek uniemożliwił jej znalezienie się w gronie medalistów. Dzień należał jednak do udanych - oprócz sprawdzenia się na trasie biegowej, zawodnicy mogli również sprawdzić się w strzelaniu z wiatrówki laserowej, osłodzili sobie swoje sukcesy i porażki pysznymi lodami, a na koniec dnia mogli podziwiać panoramę Jeleniej Góry z wieży na Wzgórzu Krzywoustego zwanej "Grzybkiem".