MAMY ZŁOTO I BRĄZ W LA!

Dnia 16.06.2021 r. po raz ostatni w tym roku szkolnym uczniowie mogli reprezentować swoją szkołę i zrobili to doskonale. W finałach Dolnośląskich w 4-boju L.A. w Strefie Jeleniogórskiej dziewczyny zajęły III miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli I miejsce. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Miłosz Fryszer, których pokonał wszystkich chłopców zdobywają najwięcej punktów, zajmując tym samym I miejsce. Gratulacje!     Skład dziewczyn: Laura Michalak, Weronika Stankiewicz, Olga Śliwińska, Kornelia Spendowska, Maja Szczech, Lena Pomorska oraz Skrzypczyk Karolina i Nicoś Oliwia.Skład chłopców: Miłosz Fryszer, Jakub Ramulewicz, Kornel Góral, Tomasz Kret, Jakub Jaworski, Jakub Bujanowski oraz Rędzia Bartosz i Leszczuk Adam.