MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Dnia 5 listopada uczniowie klas 1-4 wraz z wychowawcami przenieśli się w swój ukochany świat bajek i fantazji. Tego dnia nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Uczniowie przebrali się za swoje ulubione postacie z bajki lub filmu animowanego. W klasach można było spotkać m.in. księżniczki, królewiczów, czarownice, krasnoludki, Minionki, Czerwonego Kapturka i Smerfy. Na zajęciach  uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rysowali postacie z bajek, udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące bajek i baśni, rozwiązywali quizy, układali puzzle, brali udział w zabawa taneczno-ruchowych. Dzień Postaci z Bajek to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych, wzbogacająca dziecięcą fantazję, pamięć i słownictwo.