BÓG SIĘ RODZI ...

16 grudnia odbyło się w naszej szkole przedstawienie jasełkowe. Piękna scenografia wprowadziła nas w świąteczny nastrój, a o dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zdbali  zdolni, mali aktorzy z klasy 2 C. Całość przedstawienia ukazywała scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów. Nie zabrakło również ciemnych charakterów Heroda oraz diabła. Całość przedstawienia przeplatana była pięknymi kolędami. Na koniec wspólnym śpiewem, uczniowie złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Dziękuję za ogromne zaangażowanie młodych aktorów, rodziców, którzy przygotowali stroje i pomogli w dekoracjach. Szczególne podziękowania za profesjonalne nagranie i montaż inscenizacji dla Pana Krystiana Zubkiewicza.

Wioletta Zdanowicz