KONKURS RECYTATORSKI - ETAP MIEJSKI KLASY 1-5

W dniach 21.04.2022r oraz 22.04.2022r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbył się Konkurs Recytatorski – etap miejski. Zwycięzcy wyłonieni podczas etapu szkolnego, stanęli przed kolejnym wyzwaniem – zaprezentować mieli swoje umiejętności recytatorskie podczas etapu miejskiego - w dużo szerszym gronie, przed licznie zgromadzoną widownią oraz czteroosobową komisją.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Aleksandra Rymarczyk kl. 1a, Milena Marek kl. 1c, Aurelia Królikiewicz kl. 2c, Franciszek Karkowski kl. 2c, Kalina Kicmal kl. 3a, Jan Mańkowski kl. 3b, Marcin Zalewski kl. 4b, Wiktoria Kalinowska kl. 4c, Weronika Kowakcze kl. 5a, Filip Sawicki kl. 5a, oraz Natasz Królikiewicz kl. 5c.

Spośród reprezentantów naszej szkoły, cztery osoby zakwalifikowały się do kolejnego etapu – powiatowego : Aurelia Królikiewicz 2c – 1 miejsce, Franciszek Karkowski 2c – 1 miejsce, Filip Sawicki 5a – 1 miejsce, Natasza Królikiewicz 5c – 3 miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności zwycięzcom, którzy reprezentować będą naszą szkołę w Konkursie Powiatowym. Trzymamy kciuki!

I.Surdyk