AKCJA CHARYTATYWNA "MOTYLE"

W przygotowaniu Akcji Charytatywnej MOTYLE w naszej szkole brali udział uczniowie, wystawiając swoje prace plastyczne, rodzice, dostarczając ciasta na sprzedaż, a także zaangażowani nauczyciele i uczniowie. Wszystkim należą się podziękowania. JESTESCIE WIELCY! Koordynatorzy akcji w szkole -  p.Paulina Leroch Plecinska i  p.Macin Filozof dziękują przede wszystkim osobom wspierającym akcję - p.Magdalenie  Nowak i p.Izabeli Surdyk oraz przedstawicielom Samorządu Szkolnego i wolontariuszom, bez których pomocy nie byłoby sukcesu! Nasza szkołę w tym dniu reprezentowali młodzi artyści - Filip Sawicki z klasy 5a i Nikodem Swoboda z kl.3b. Zagrali w duecie na akordeonie  i perkusji tango. Gratulujemy udanego występu! W naszej szkole, w ramach tej akcji, udało się zebrać 2746,30 zł i 17 euro! Pieniądze podczas koncertu Motyle przekazała organizatorom Pani Dyrektor Kinga Chuda - Jaworska wraz z koordynatorami szkolnymi, p.Pauliną Leroch - Plecińską i p.Marcinem Filozofem.

Paulina Leroch - Plecińska