FESTYN RODZINNY

Stoiska z gastronomią, strefa malowania twarzy i plecenia warkoczyków, warsztaty plastyczne, a także konkursy z nagrodami, wspólne zabawy i animacje - to wszystko w ramach festynu rodzinnego zorganizowanego przez rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Orzeszkowej, który odbył się dnia 4 czerwca br. Największym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszyły się oczywiście występy uczniów naszej szkoły, którym towarzyszyła bardzo rodzinna atmosfera. W programie festynu nie mogło zabraknąć piosenek w wykonaniu uczniów, pokazów tanecznych, czy krótkich form teatralnych oraz recytacji wierszy. Nie mogło obyś się też bez gier i zabaw sportowych. Dzieci mogły zobaczyć wyposażenie radiowozu policyjnego oraz porozmawiać z policjantami. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. Na koniec został podsumowany szkolny konkurs - Liga Klas. Dowiedzieliśmy się, które klasy znalazły się w tym roku na podium. Wszystkim serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

SPONSORZY FESTYNU RODZINNEGO:

Black Red White

Sklep papiernicy „Elf”

Zakład Fotograficzny Jarosław Winiarski

Citronex

Butik Lamme

Piekarnia „Pływacz”

Patrycja i Robert Gruszeccy – Apartament Wrocław

mayo.makeup

yey Beauty Agnieszka Zawada

PWIK „Nysa” Zgorzelec

Sklep Rowerowy Lider – Rachańska R.

Malowanie na dżinsie

Departament Druku s.c.