UWAGA!!! TURNIEJ W FIFA 2022!!!

Turniej FIFA22, rywalizacja w Fortnite, CS:GO i League of Legends, a przede wszystkim możliwość stworzenie wirtualnego świata Przygody z Nysą w Minecrafcie. Od piątku do niedzieli w ramach wydarzenia „RE(KREACJA) – ŚWIAT PRZYGODY Z NYSĄ” PGE Turów Arena zamieni się w bezpłatną strefę gier, zabaw i rekreacji!

Od piątku 9 września do niedzieli 11 września czekamy w hali PGE Turów Arena na wszystkich mieszkańców regionu – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Strefy konsolowe, komputerowe, gry planszowe, symulatory sportowe z okularami VR, planszówki, a nawet strefa retro – każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy? O której?

Piątek (9 września) od godz. 14.00 do 20.00
    Sobota (10 września) od godz. 11.00 do 20.00
    Niedziela (11 września) od godz. 12.00 do 18.00

Liczymy na liczne uczestnictwo uczennic i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu !!!

W ten weekend w PGE ARENA w Zgorzelcu, w ramach projektu " RE(KREACJA) - ŚWIAT PRZYGODY Z NYSĄ" , odbędzie się trzydniowy turniej w FIFA 2022  !!!