Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny - " ORTOGRAFICZNY ORZEŁ"

Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów z klas 2 - 8 do wzięcia w udziału w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym -  " Ortograficzny Orzeł ". Wszyscy chętni do wzięcia udziału w "ortograficznej rywalizacji" proszeni są o zgłaszanie się do koordynatora zmagań , polonisty - p.Karola Aftyki. Termin zgłoszeń: 06.10.2022r.

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” stworzonym wyłącznie dla szkół podstawowych.
Wspieramy i nagradzamy szkoły, nauczycieli i ambitne, uzdolnione dzieci oraz młodzież zarówno za wiedzę jak i za aktywność, samodzielność i wolę współzawodnictwa. Dlatego każdy uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” zostanie wyróżniony.
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” otrzymają prestiżowy tytuł
„Orzeł Ortograficzny” wraz z dyplomem i cenną nagrodą.
Konkursy przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Każdy z testów składa się z 21 pytań jednokrotnego wyboru .
Skala trudności pytań konkursowych pozwala każdemu uczniowi spróbować swoich sił.
Konkursy są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 do klasy 8.
Opłata za udział w konkursie wynosi 14 złotych.

W naszym konkursie nie ma przegranych.
Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania. Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i atrakcyjne nagrody.
Każdy nauczyciel odpowiedzialny za organizację konkursu w szkole otrzyma podziękowanie za współorganizację ogólnopolskiego konkursu, a szkoła certyfikat placówki rozwijającej talenty.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!!!

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” odbędzie się 20 października 2022 r.