SP 2 w Zgorzelcu przystępuje do konkursu”Ja i moje 19 dni”

Już oficjalnie, zaczęła się nasza Kampania 19 dni przeciw przemocy. Chcemy zachęcić   uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez fundację po DRUGIE. Konkurs nazywa się "Ja i moje 19 dni". Jak co roku, podzielony jest na dwie kategorie wiekowe, pierwszą dla uczestników w wieku 5-11 lat oraz drugą dla uczestników w wieku 12-18 lat. W każdej kategorii wiekowej fundacja po DRUGIE ma trzy miejsca, za zajęcie których będą przysługiwać nagrody. W ramach konkursu trzeba napisać wiersz i wysłać go do pedagoga szkolnego w formacie pdf. Termin nadsyłania prac jest do ostatniego dnia listopada, czyli 30.11.2022. Wszystkie prace zostaną umieszczone na  stronie fundacji po DRUGIE na Facebooku, a głosować będą ludzie za pomocą polubienia ich ulubionego wiersza. Wiersz z największą ilością reakcji do dnia 21.12.2022 zajmie I miejsce, II miejsce przypadnie pracy z drugą największą ilością reakcji oraz III miejsce pracy z trzecią największą ilością reakcji. W przypadku, gdy dwa lub więcej wiersze będą miały taką samą ilość reakcji, prace zostaną ponownie udostępnione i raz jeszcze, wiersz z największą ilością reakcji wygra.