Przywitanie WIOSNY w SP 2 w Zgorzelcu

Mimo niesprzyjającej pogody ( całe szczęście, że chwilowej) społeczność szkolna ze SP nr 2 w Zgorzelcu godnie i efektownie przywitała tegoroczną WIOSNĘ, Uczniowie klas V-VIII, pod opieką nauczycieli, rywalizowali w szeregu atrakcyjnych konkurencji sprawnościowo-umysłowych. Wychowankowie wzięli udział m.in. w : drużynowym skakaniu na odległość, rzucaniu do celu, tańczeniu z balonem, rozwiązywaniu zadania matematycznego, recytacji wiersza, rozwiązywaniu łamigłówki historycznej, skakaniu na skakance, i w „Jakiej to melodii”. W tej części rywalizacji zwyciężyły klasy VI c i VIII a, które otrzymały w nagrodę słodycze. Kolejną rywalizacją było klasowe skonstruowanie Marzann. W tych zmaganiach jury, po naradzie, przyznało 2 pierwsze nagrody dla klas VII a i VI b, pozostałe klasy zajęły ex equo, zaszczytne, 2 miejsca.