I miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

W piątek 12.05.2023 na stadionie miejskim w Zgorzelcu odbył się Finał Powiatu Zgorzeleckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Dzieci rywalizowały w czterech konkurencjach, które zostały przeliczone na punkty: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową ,bieg na 1000m chłopców i 600m u dziewcząt. W rywalizacji chłopców Nasza szkoła zajęła I miejsce. SP nr 2 w Zgorzelcu reprezentowali: Filip Polkowski, Dawid Chodydsz, Mateusz Falasa,Dawid Koput, Patryk Mazur, Damian Kamiński, Druga reprezentacja :Adam Rudnicki, Mateusz Suprowicz, Borys Niklewicz, Wojciech Mielewczyk, BartłomiejZiemba.W klasyfikacji indywidualnej największą ilość punktów na zawodach uzyskał Filip Polkowski, tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Dawid Chodysz. W rywalizacji dziewcząt Nasza szkoła zajęła III miejsce . Dziewczęta startowały w składzie: Natasza Królikiewicz, Kamila Pałys, Emilia Radwańska, Aleksandra Suchcicka, Zuzanna Wielgus, Maja Małecka, Lena Szczygieł . Zarówno chłopcy jak i dziewczęta awansowały do zawodów wojewódzkich , które odbędą się 18 maja w Oleśnicy. Gratulacje dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy znakomici przygotowali dzieci do zawodów.