Dzień Dziecka na sportowo w klasach III

Uczniowie klas III spędzili Dzień Dziecka, biorąc udział w Sportowej Olimpiadzie Trzecioklasistów. Impreza rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki, następnie po wylosowaniu drużyn, uczniowie brali udział w różnych rozgrywkach sportowych przygotowanych na poszczególnych stacjach. Mogli sprawdzić się w biegu na 60m, skoku w dal, wyścigach par, skoku z miejsca, rzucie woreczkiem do celu, wyścigach hula-hop- „trzy po trzy”, skokach w workach, przelewaniu wody kubeczkiem do butelek, rzucie piłką lekarską oraz piłeczką palantową. Na zakończenie wychowawcy klas podziękowali za wspólną zabawę, a wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali słodkie nagrody. W drugiej części dnia wybraliśmy się do pobliskiej lodziarni na pyszne włoskie lody.

Wioletta Zdanowicz

Beata Burdzy