XIV Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy

XIV Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy rozstrzygnięty

W ramach wewnątrzszkolnych eliminacji przeprowadzonych w naszej Szkole      w piątek 5 grudnia w celu wyłonienia najciekawszych i oryginalnych prac, jury z wielu przygotowanych i wykonanych prac wytypowało następujące rękodzieła:
w kategorii SZOPKA naszą Szkołę reprezentowały prace wykonane przez:

Pławską Julię – kl.4a
Oleszkiewicz Amadeusza – kl.4b
Pilny Joannę –kl.4b
Michalik Oliwię – kl.5b

w kategorii Witraż wybrano prace:

Wojtków Sandry – kl.6b
Karczewskiej Klaudii – kl.5a
Pertkiewicz Izabelli – kl.5a
Piotrowskiego Mikołaja – kl.4a

w kategorii STROIK zakwalifikowano prace:

Kieruzal Aleksandry – kl. 3a
Budnik Sebastiana – „0”
Horochowskiej Zuzanny – kl. 1c
Imperowicz Poli – kl. 2c

w kategorii OZDOBA Szkołę reprezentowały prace:

Wasilewskiego Jakuba – kl.6a
Sobczyk Olgi – kl.4b
Solarz Nolberta – kl. 2b
Żwirskiej Julii – kl.3a

W środę 10 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu zostały przyznane nagrody i wyróżnienia w XIV Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym. Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej Szkoły:

w kategorii szopka – I miejsce zdobyła ekologiczna i bardzo oryginalna praca Julii Pławskiej z kl.4a;

w kategorii witraż – II miejsce przyznano pracy wykonanej przez Sandrę Wojtków z klasy 6b;

w kategorii stroik – III miejsce przypadło w udziale najmłodszemu uczestnikowi biorącemu udział w konkursie – Sebastianowi Budnik z „0”;

w kategorii ozdoby świąteczne – III miejsce zajęła praca Olgi Sobczyk z kl.4b.

Wręczenie nagród odbędzie się we wtorek 16 grudnia 2014r. o godz.900 w Szkole Podstawowej nr 3.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim którzy wykonali pracę dziękujemy za tak liczny, aktywny udział i zaangażowanie.