Nasze motyle

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie  organizowanym przez TOPiK  ,,NASZE MOTYLE".Braliśmy udział w konkursie wiedzy i w konkursie plastycznym. Etap szkolny wygrali: Jakub Wasilewski 6a,Klaudia Małecka 5c,Kacper Witek 5c,Julia Piotrowska 6a.

Uczniowie klasy szóstej nie reprezentowali szkoły w etapie powiatowym,ponieważ wyjechali na wycieczkę klasową.Etap powiatowy konkursu odbył się w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Platter w Zgorzelcu.

Szkołę reprezentowali: Kacper Witek 5c,Klaudia Małecka 5c,Hanna Kukuć 5c oraz Tomasz Kiełczykowski 5c.

KACPER WITEK zdobył II miejsce w konkursie wiedzy(szczebel powiatowy) i w nagrodę brał udział w wycieczce do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach. KLAUDIA MAŁECKA uzyskała V miejsce i wyróżnienie.

GRATULUJEMY!
W szkole zorganizowano wystawę prac plastycznych uczniów ,,NASZE MOTYLE".