ZABAWA ANDRZEJKOWA

W czwartek 26 listopada klasy 4-6, pod opieką wychowawców klas, pojechały  do CHR Plaza na zabawę andrzejkową. Dzieci bawiły się wedle upodobań. Część wolała tańczyć  na parkiecie, a inni wybrali grę w bilard lub kręgle. Zabawa była bardzo udana i miło spędziliśmy czas. Szkoda, że trzeba czekać rok do następnych Andrzejek.

Anna Budnik, kl. 4a

Dnia 26.11.2015 r. (czwartek) klasy 4-6  wybrały się do CHR Plaza Zgorzelec na zabawę andrzejkową, która odbyła się w Pink Bowling&Club. Spod szkoły wyjechaliśmy o godz. 9:15. Na miejscu czekał na nas DJ z super piosenkami. Niektóre dzieci poszły od razu na parkiet, a część dzieci poszła grać w kręgle. Tańczyliśmy tak, że aż nas bolały nogi. DJ puszczał też dym. Reflektory i migawki świeciły tak, aż kręciło nam się w głowach. „Robiliśmy pociąg”  i „przejeżdżaliśmy” po torze kręglarskim. Na koniec śpiewaliśmy piosenkę pożegnalną. Było super. Oby w następnym roku było tak samo.

Filip Dyka, kl. 4b

W dniu 26 listopada 2015 r. w  CHR Plaza Zgorzelec odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Uczestniczyły w niej klasy 4-6 z naszej szkoły. Dyskoteka rozpoczęła się o godz. 9:00. Uczniowie świetnie się bawili tańcząc na parkiecie przy dobrej muzyce. Inni z kolei grali w kręglei bilarda. Impreza trwała do godz. 12:00. Wszystkim bardzo się podobało, ponieważ mogliśmy chociaż na chwilę odpocząć od nauki.

Zuzia Marciszyn, kl. 4b