Kino

Wyjście do kina kl. 4a, 4b i 6b

Dnia 7 grudnia br nasza klasa – 6 b wraz z dwiema innymi klasami
wybrała się do kina. Zbiórkę przed szkołą mieliśmy o godzinie 7.45, spod szkoły wyszliśmy o 8.00. Bilety do kina były naszym prezentem mikołajkowym. Oglądaliśmy film pod tytułem ,,Bella i Sebastian 2”. Bella to pies, Sebastian to mały chłopczyk, właściciel psa. Gdy film się skończył,nasi opiekunowie zdecydowali o tym, że zrobimy sobie zdjęcia. Do szkoły wróciliśmy ok. godziny 11.20 i udaliśmy się na pozostałe zajęcia. Film bardzo nam się podobał.

Małgorzata Durak, kl. 6b

Dnia 7.12.2015 r. całą klasą 4a wybraliśmy się do kina. Ze szkoły wyszliśmy o godz. 8.00. Seans filmowy zaczął się o godz. 8.30. Obejrzeliśmy film pt. „Bella i Sebastian 2”. W kinie było bardzo ciekawie i każdemu z nas się podobało. Film opowiadał o dzielnym chłopcu, który uratował życie dziewczynce – Angelinie. Pies Sebastiana był bardzo dzielny. Niektóre sceny były smutne, a niektóre ciekawe i wesołe. To był niezapomniany dzień.

Julia Żwirska, kl. 4a

7 grudnia moja klasa (4b) wybrała się do kina, aby zobaczyć drugą część filmu o przygodach dziesięcioletniego chłopca Sebastiana i jego wiernego przyjaciela – psa, który wabił się Bella. Wszyscy od dawna czekali na ten moment. Przed szkołą zebraliśmy się o godz. 8.00 i wyruszyliśmy do kina.
Film pt. „Bella i Sebastian 2” był bardzo ciekawy. Opowiadał on o Belli, bardzo mądrym psie i o Sebastianie, dziesięcioletnim chłopczyku, który chciał odnaleźć swoją ciocię Angelinę. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie.Film bardzo nam się podobał.
Warto się na niego wybrać, aby poznać tę wzruszającą historię.

Klaudia Kociemba, kl. 4b