Zmagania klas trzecich

14 kwietnia odbył się już drugi event sportowy w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego", tym razem uczestnikami byli uczniowie klas trzecich naszej szkoły. Oni tak samo jak ich młodsi koledzy z klasy drugiej rywalizowali z rówieśnikami w formie współzawodnictwa zespołowego. Uczestniczyło w tej imprezie sportowej 64 uczniów (18 dziewczynek i 46 chłopców). Zabawa była dla wszystkich wyśmienita. Uczniowie dawali z siebie wszystko, aby uzyskać jak najwięcej punktów. We wkład w ostateczny wynik mieli również  kibice, którzy głośno dopingowali swoich kolegów :-). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom. Natomiast klasa 3c, która zajęła I miejsce została nagrodzona medalami. Gratulujemy!