Wycieczka do wioski indiańskiej!

W środę uczniowie klasa IIIbi wybrali się na wycieczkę do w Trójcy. Zabraliśmy ze sobą znakomity humor i chęć do zabawy, a także zamówiliśmy pogodę J. W pięknym otoczeniu, wśród zieleni uczniowie przeobrazili się w indiańskich wojowników o specjalnych imionach np. Niedźwiedzia Łapa, Dwie Blizny. Dzieci utworzyły drużyny, które miały do wykonania szereg zadań: indiańską zupę, strzelanie z łuku, przeciąganie liny, ogonki bizonów …  Zabawa była doskonała, prowadzący dostosowywali zajęcia do potrzeb, możliwości i zainteresowań dzieci. Nikt się nie nudził i nie marudził. Zorganizowana animacja sprzyjała integracji całej klasy – i o to nam chodziło! Po konkurencjach wojownicy posilili się własnoręcznie upieczonymi kiełbaskami. Kiełbasa z patyka całkiem inaczej smakuje jak ta z grilla czy patelni!  Można także było pobawić się z kotkiem, pogłaskać konika i wykąpać pod zraszaczem. Zmęczeni i umorusani, ale bardzo zadowoleni, wróciliśmy do domów.

Więcej zdjęć TU

Czwartek, 2018-10-18