Wycieczka do Wrocławia

W poniedziałek 7 listopada 2016 r. uczniowie klasy 4a, 5a, 5b i 6b wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Opiekę nad uczestnikami sprawowała Pani Izabela Borkowska, Pani Katarzyna Mańkowska i Pani Janina Szeremeta. Uczniowie zwiedzili Hydropolis –nowoczesne centrum wiedzy o wodzie, gdzie wzbogacili swoją wiedzę dzięki ciekawym ekspozycjom i wystawom. Poznali nowinki techniczne z różnych stref tematycznych.
    Następnie udali się do Manufaktury Słodyczy, gdzie odbył się pokaz ręcznie robionych cukierków i karmelków oraz warsztaty cukiernicze – własnoręczne wykonanie własnego lizaka. Ciekawym punktem wycieczki był również spacer  po zabytkowym centrum miasta. Uczniowie atrakcyjne spędzili czasu.

Katarzyna Mańkowska

Niedziela, 2018-11-18