Wizyta dzieci z Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu w naszej szkole

Dziś również w naszej szkole gościliśmy dzieci, tym razem z Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach pod hasłem „Pierwsza pomoc”. Pan ratownik Waldemar Woźniak wraz z grupą uczniów z klas służby zdrowia, przypomniał dzieciom numery alarmowe oraz zasady udzielania pierwszej pomocy. Był też czas na przećwiczenie zdobytej wiedzy w praktyce. Pielęgniarka szkolna, Pani Bożena Rożek, zaznajomiła dzieci z wyposażeniem apteczki, następnie przeprowadziła ćwiczenia w bandażowaniu.  Dziewczęta ze szkolnej grupy teatralnej „Szafa” pod opieką pani Marzeny Katy, zaśpiewały piosenkę pt. „Numery alarmowe”. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem, była bułeczka i pyszna herbatka. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolakom, mamy nadzieję, że przyszłym pierwszakom! Czekamy na Was 1 września!

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji zajęć otwartych Panu Waldemarowi Woźniakowi wraz z grupą uczniów klas służby zdrowia.  Podziękowania należą się również pracownikom naszej szkoły, Paniom: B. Rożek, A.Piotrowskiej, M.Katy, B. Burdzy, M. Marek- Konopskiej,A. Burdzy,  E. Lisieckiej, A.Celińskiej, M. Hamerze, B.Wędzel i  Grażynie Michalik-Wojtukiewicz.