WYJAZD NA LODOWISKO KLASY 6C I 5B

W dniu 22.03.2017 r. odbył się wyjazd na lodowisko. W wyjeździe wzięły udział klasy 6c i 5b. Opiekunami była wychowawczyni klasy 6c-pani Janina Rothkegel oraz wychowawczyni klasy 5b-pani Katarzyna Mańkowska. Zbiórka odbyła się w szkole o godzinie 8:00, została sprawdzona lista obecności i udaliśmy się do autobusu. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się z tej wyprawy. Po przybyciu do celu pani kupiła dla nas zbiorowy bilet, a osoby, które nie posiadały ze sobą łyżew, pożyczyły je w punkcie wypożyczalni i weszliśmy na lodowisko. Gdy wkroczyliśmy na jego płytę, rozpoczęła się super zabawa. Na początku wszyscy jeździli ostrożnie   i rozważnie. Potem zrobiło się wesoło, gdyż jazda nabierała tempa.
       Szybko minął czas jazdy na łyżwach. Po udanej zabawie na lodowisku, musieliśmy już wracać do szkoły. Uważamy, że był to udany wyjazd. Mimo że byliśmy zmarznięci i wyczerpani, nie żałowaliśmy ani jednej chwili spędzonej razem.